Menu

Online
1 člověk
Přístupů
31833

Reklama
Il-2 liga Alan Grey pages
Old Cans
Zastoupení společnosti Saitek pro ČR
Virtual Fighters
ShotZone
Asociace Nositelů Legionářských Tradic
Úvod, novinky v CSL

Vítej na stránkách naší letky, která létá letecký simulátor IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles + AEP + PF. Jsme parta lidí, kteří chtějí patřit mezi nejlepší virtuální piloty na světě. Protože nás to baví, nalétáme desítky hodin měsíčně. Neustále zdokonalujeme techniku pilotáže a týmovou spolupráci tak, abychom dokázali porážet soupeře beze ztrát na vlastní straně. Jezdíme na místní i zahraniční LAN turnaje, kde se snažíme podávat co nejlepší výkony a důstojně reprezentovat naše barvy. Stále máme zájem o nové piloty a nemusí to být jen zkušení veteráni, nastoupit může i naprostý nováček. Máme propracovaný systém výcviku a všechno ostatní je otázka času a vůle. Pro potřeby výcviku máme výcvikovou skupinu CVS. Nejčastěji létáme online přes Hyperlobby nebo All-seeing eye. Pokud máš zájem stát se členem CSL, ozvi se nám na .

Nový simulátor! 15.05.2006

Objevily se první zprávy o vydání nástupce série IL2, Storm of War: Battle of Brittain. Nová série začne bitvou o Británii a další datadisky by měly simulátor rozšířit o další bojiště tak, jako tomu bylo u série IL2. Nový simulátor SOW:BOB by měl vyjít v listopadu 2006, ale jak už to dnes bývá, může se vydání zpozdit klidně i o rok.
Zde je odkaz na první reportáž o SOW:BOB na SimHQ a zde je odkaz na rozhovor s tvůrcem IL2 Olegem Maddoxem o novém simulátoru.

Změny v CSL 25.02.2006

Po dlouho trvajících neshodách CSL opustilo několik pilotů. Někteří proto, že nesouhlasili s novými trendy ve vývoji letky, jiní odešli za svými kamarády. Zůstali především aktivní piloti, kteří chápou potřebu pravidel a řádu a jsou schopni a ochotni táhnnout za jeden provaz a posunovat jeden druhého a celou letku kupředu. Bývalým pilotům tímto děkujeme za to, co pro CSL vykonali a přejeme jim hodně štěstí v nových letkách. Virtuálnímu letu zdar. CSL_Kocour

Pohár Aeroklubu ČR ve virtuálním létání 30.05.2005

Zveme Vás k účasti v soutěžích Mistrovství České republiky ve virtuálním létání - v disciplínách akrobacie jednomotorových letounů (simulátor Il-2) a přesné létání (FS2004). Akce se koná 16. 7. na letišti v Hradci Králové v rámci nevirtuálního Mistrovství Evropy v letecké akrobacii a mezi cenami jsou i lety reálnými letouny. V den konání virtuální soutěže proběhne na letišti veřejná exhibice pilotů ME.Více informací po kliknutí na obrázek

CSL má nové logo! 03.05.2005

Jak jste si jistě všimli na webu, CSL má nové logo. Trvalo dlouhé tři měsíce, než jsme se shodli na něčem, co se líbí nám všem, ale stálo to za to.

Společnost HITS se podílela na turnaji CSL 07.04.2005

Společnost HITS dodržela slib a za první tři místa v prvním online turnaji CSL poskytla vítězům velice příjemné slevy na špičkové joysticky od firmy CH Products. Více informací o ovladačích CH Products, polohovacích zařízeních TrackIR a o dalších "zbraních" virtuálních pilotů najdete na www.highinthesky.cz, kde je můžete i zakoupit.

IL-2 Liga 02.02.2005

Cílem IL2 Ligy je zahájit tradici soutěží, které vyvrcholí Mistrovstvím České Republiky. Vítězný tým bude nominován na mezinárodní soutěže, např. mezinárodní turnaj v Moskvě tento rok. Více najdete na oficiálním webu Airspace, fóru Airspace nebo v úvodním dopise.


Novinky na webu

Anketa